Pielęgnacja brwi

Pielęgnacja brwi i rzęs

Brwi i rzęsy pełnią funkcję ochronną jednak niewątpliwie nadają uroku, wdzięku i budują cały wyraz twarzy. Dlatego warto o nie regularnie dbać. Zaniedbane brwi wyglądają bardzo nieelegancko, zaburzają linię oka oraz prezentują się bardzo nieatrakcyjnie.

Na pielęgnację brwi i rzęs składa się henna brwi i rzęs, a także regulacja brwi. Hennę wykonujemy dobierając kolorystykę do typu urody, a kształt brwi dobieramy tak, aby pasował do rysów twarzy. Henna ma zadanie wyeksponować nasze piękne cechy, odmłodzić i podkreślić urodę. Wykonujemy hennę na trzech typach preparatów: kremowych, proszkowych i pudrowych. Wszystkie są ekologiczne, składające się w 100 % z naturalnych składników. Dobór henny zależy od indywidualnych cech i potrzeb klienta.

Regulację brwi wykonujemy tak, aby pięknie podkreślić kształt oka i jednocześnie uzyskać efekt młodszej buzi. Regulację wykonujemy wyłącznie na wysterylizowanych pęsetach. Pielęgnować brwi i rzęsy możemy również wykonując regularnie laminacje, lifting i botox rzęs. Jesteśmy również salonem autoryzowanym Revitalash. Dostępne są u nas oryginalne, certyfikowane preparaty do pielęgnacji rzęs i brwi tej marki.

Projektowanie brwi, henna organiczna – pudrowa

Zabieg polega na profesjonalnej stylizacji i regulacji brwi. Podczas zabiegu dopasowujemy najbardziej odpowiedni kształt i kolor brwi do typu urody. Perfekcyjne wypracowujemy dolną i górną linię brwi, przy zachowaniu maksymalnej ilości włosków na łuku brwiowym. Do zabiegu wykorzystujemy hennę organiczną – pudrową składającą się w 100% z naturalnych składników. Henna organiczna jest niezwykle trwała pięknie wzmacnia i odżywia włoski.