Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1

Aplikacja rzęs wykonywana jest metodą jeden do jednego. Stylistka przykleja do jednej rzęsy naturalnej jeden włosek syntetyczny. Rzęsy wykonane są z syntetycznego jedwabiu, dzięki czemu są sprężyste, lśniące i wyglądają bardzo naturalnie. W trakcie zabiegu Klientka leży wygodnie z zamkniętymi oczami.

Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 2:1

Aplikacja rzęs wykonywana jest metodą dwa do jednego. Stylistka przykleja do jednej rzęsy naturalnej dwa włoski syntetyczne.

Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 3:1

Aplikacja rzęs wykonywana jest metodą trzy do jednego. Stylistka przykleja do jednej rzęsy naturalnej trzy włoski syntetyczne.

Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs Volume Russian 2D-8D

Przedłużanie rzęs 2D-8D należy do metod o zaawansowanym poziomie trudności. Metody objętościowe wyróżnia maksymalny efekt zagęszczenia, nawet jeśli naturalnych rzęs nie ma zbyt wiele. Przy przedłużaniu rzęs metodą 2D-8D wykorzystywane są specjalne, bardzo cienkie i bardzo lekkie rzęsy. Nie obciążają one naturalnej linii rzęs, dlatego stylista jest w stanie uzupełnić nawet wyraźne ubytki. Aplikacja metodą 2D-8D polega na doklejeniu wachlarzyka rzęs objętościowych do rzęsy naturalnej. W zależności od oczekiwań klientki można uzyskać różne efekty, od naturalnego podkreślenia oka i przedłużenia rzęs po wyraziste, uwodzicielskie czy wręcz wyzywające spojrzenie. Rezultat, jaki osiągnąć można dzięki metodzie 2D-8D, zależy od ilości rzęs w wachlarzu, od ich długości, a także od rodzaju podkręcenia.

Blink & Express

W tej metodzie główną rolę odgrywa czas – rzęsy aplikowane są w pozycji siedzącej w około 30 minut. To doskonały sposób na specjalne okazje takie jak: śluby, sesje zdjęciowe, stylizacje wieczorowe i jednocześnie alternatywa dla Pań, które z różnych względów nie decydują się na trwałe przedłużanie rzęs. Efekt utrzymuje się do dwóch tygodni, a sama aplikacja jest szybka i przyjemna. Przedłużanie rzęs metodą Blink Express to najszybszy sposób aplikacji rzęs. Czas trwania zabiegu jest nieporównywalnie krótki do innych metod przedłużania i zagęszczania – spektakularne rzęsy można tu uzyskać już w 30 minut! Blink Lashes polega na doklejeniu rzęs sztucznych lub kępek. Na jedno oko przypada około 60-100 włosków.

Botox, lifting i laminacja rzęs

Botox rzęs i keratynowe laminowanie rzęs to zabieg dedykowany naturalnym rzęsom. Pozwala na uniesienie, podkręcenie, pogrubienie, przyciemnienie, dogłębne odżywianie naturalnych rzęs. Lash botox wypełnia wszystkie szczelinki i nierówności rzęs nawilża i pogrubia rzęsy, zawiera witaminy i minerały które działąją odżywczo i regenerująco na włos. Aktywne składniki preparatu Botox mają cudowne właściwości na włos, odżywiają, odmładzają, wzmacniają rzęsy i stymulują ich wzrost. Po zabiegu widzimy uniesione i podkręcone rzęsy, odżywione lśniące włoski. Efekt utrzymuje się do 6 tygodni.